Den otevřených dveří

Naši reprezentativní a všestranní deváťáci dostali od vedení školy další a velmi důležitý úkol. Měli jsme za úkol stát se průvodci po naší škole pro rodiče, kteří měli zájem se podívat do výuky nebo do kroužků. Paní ředitelka a paní zástupkyně nás předem svolaly, aby nám daly tipy a rady, jak se k rodičům chovat a co zajímavého jim říct. Někteří chtěli své průvodcovství vzdát, jen co se podívali na rozvrh tříd.

27. února jsme se sešli krátce před osmou hodinou a začali jsme provázet rodiče (někdy i se samotnými předškoláky). Já sama jsem provedla během vyučování dvě skupinky rodičů a na kroužky se chtěl podívat jeden rodičovský pár. Nejdříve jsem byla ve stresu, protože mé průvodcovství je důležitý aspekt celkového dojmu ze školy, ale snažila jsem se říct o tomto místě co nejvíce kladných informací. Celé jsme to zalomili s trochu bolavýma nohama ve dvě hodiny, po ukončení kroužků. Myslím si, že jsme všichni odvedli skvělou práci a za odměnu jsme dostali od paní ředitelky Mileny Walderové čokolády Milena.

Ohodnoť příspěvek
HrůzaNelíbí se miJakžtakžLíbí se miVýborný (2 hlas/ů, průměr: 5,00 z 5)

0 komentářů